Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2991
Stary 07.11.2009, 21:22
Nioe mogłem juz patrzyć na żenade z Konwiktorskiej i przerzuciłem na GKS Katowice-Pogoń Szczecin. Niezly poziom, cudna bramka Petasza, fantastyczny doping GKS mocno wspartego przez Gornika Zabrze. Az żal , że GKS nie ma w Ekstraklasie. Fani Gieksy potrafia stworzyc świetne widowska. Poki co 1:2 dla Pogoni, gola nr2 dla Portowców zdobywa Olo Moskalewicz.

EDIT: Mecz jest naprawde porywający! 2;2 mimo, że Gieksa gra w 9. A dopong palce lizać. Jak sie chce grać to można wszystko...
Ostatnio edytowane przez Pan Jotka : 07.11.2009 o godz. 21:50.
Odpowiedz cytując