Wyświetl pojedynczy post
JOSE 841
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1098
Stary 07.11.2009, 20:34
dałem rady ale z tym już nie podczas intro z gry wyskakuje mi błąd pod tytułem,, Sterownik ekranu nvlddmkm przestał działać ale odzyskał sprawność" mam Vista HP karta graficzna GeForce 8500 GT da sie to jakoś naprawić?
Odpowiedz cytując