Wyświetl pojedynczy post
Locdog
Junior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2670
Stary 07.11.2009, 20:20
Obecnie z polskich szkoleniowców nie ma w czym wybierac, no może poza Piotrem Nowakiem, który być może wziąłby nasze "gwiazdeczki" za mordy i kazał trenować. Jeśli doszłoby do zmian trenera to mam nadzieje, ze Pan Cupiał wyciągnął wnioski i nie zwolni go z powodu narzekań piłkarzy. Ale to tak w sferze sci-fi. I powtórze jeszcze raz... Na terenie naszego pieknego kraju nie ma odpowiedniego fachowca, a człowiek zza granicy zażyczy sobie odpowiednia sume pieniedzy (vide przykład z tym Niemcem, który rywalizował ze Skorżą o posade w Wiśle. Jego asystent miał zarabiać tyle ile zarabia...Skorża) no i dyscypline z rygorem(za pójście do właściciela i narzekanie na treningi natychmiastowe zesłanie do rezerw i koniec traktowania trenera jak kumpla)