|
Ludziska kochane!
Jedna rzecz - nie można usprawiedliwiać braku profesjonalnego podejścia naszych kopaczy do swojego zawodu tym, że był słaby doping. My ich nie wsparliśmy więc mogli przegrać?
Przeraża mnie ten myślowy skrót!
Kibic poświęca swój wolny czas, swoje pieniądze żeby wspierać Ukochaną Drużynę.
Kopacze będący w Jej kadrze dostają potężne jak na polską szarą rzeczywistość i jak na ich umiejętności pieniążki.. nawet jakby stadion był PUSTY to mają zasrany obowiązek gryźć glebę i walczyć. Przegrać - tak! Ale walcząc!
P.S.
Pamiętajcie, Kibicujemy WIŚLE KRAKÓW!
Klub WISŁA KRAKÓW.
Nie Patryk Małecki, Nie Paweł Brożek czy ktoś inny!
WISŁA KRAKÓW.
Więc mamy prawo ponarzekać na wyrobników którzy TEN KLUB reprezentują występując w Jego BARWACH.
Mamy prawo wykazać swoje niezadowolenie.
Nie rozpieszczajmy ich jeśli na to, nie zasługują!
Czy wygrywasz czy nie!
WISŁA KRAKÓW.
"Nie zawsze mamy wiarę - aby uwierzyć..
Nie zawsze jest nadzieja, że coś się jednak spełni..
Ale prowadzi nas siła, z którą idziemy przed siebie..
Nic nas nigdy nie zatrzyma na ziemi ani w niebie!!"
|