Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Kołek
Senior Member
Od: 01.2003
Skąd: Przemyśl/Kraków (26)
Offline
#
12183
07.11.2009, 19:59
Poszukuje jakis materialów o Wisle Krakow, pisze o zarzadzaniu w klubie Wisły, ma ktos moze cos co mogloby mi pomoc, jak u nas w klubie wyglada marketing, zarzadzanie, sponsoring itp...
Kołek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kołek
Znajdź inne posty napisane przez Kołek