|
Sprawa wygląda tak - urwałam kółeczko od walizki. Całe kółeczko z mocowaniem. Pozbierałam je niby, ale zostawiłam przypadkiem na lotnisku ... :/ mniejsza o to.
Chodzi o to czy gdzieś, ktoś zamontuje mi jakoś nowe? Pewnie oba trzeba by wymienić. Albo kupię gdzieś kółeczka z tym jakby "mocowaniem"?
No bo walizka nie jest jakimś cudem techniki ano urody, ALE ma zasadniczą zaletę - ma idelane wymiary bagażu podręcznego i sama w sobie jest lekka (ma cienkie ścianki) i jej konstrukcja nie zajmuje dużo wnętrza ... a jakoś nie mogę takiej nowej nigdzie znalec, wszystkie mają w środku stelaż który zajmuje spoooro miejsca ...
Z góry dzięki za jakąkolwiek pomoc !
Ostatnio edytowane przez Żmijka : 07.11.2009 o godz. 19:12.
|