Wyświetl pojedynczy post
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12180
Stary 07.11.2009, 18:53
Sprawa wygląda tak - urwałam kółeczko od walizki. Całe kółeczko z mocowaniem. Pozbierałam je niby, ale zostawiłam przypadkiem na lotnisku ... :/ mniejsza o to.

Chodzi o to czy gdzieś, ktoś zamontuje mi jakoś nowe? Pewnie oba trzeba by wymienić. Albo kupię gdzieś kółeczka z tym jakby "mocowaniem"?

No bo walizka nie jest jakimś cudem techniki ano urody, ALE ma zasadniczą zaletę - ma idelane wymiary bagażu podręcznego i sama w sobie jest lekka (ma cienkie ścianki) i jej konstrukcja nie zajmuje dużo wnętrza ... a jakoś nie mogę takiej nowej nigdzie znalec, wszystkie mają w środku stelaż który zajmuje spoooro miejsca ...

Z góry dzięki za jakąkolwiek pomoc !
Ostatnio edytowane przez Żmijka : 07.11.2009 o godz. 19:12.
Odpowiedz cytując