|
Senior Member
Offline
|
#2411

07.11.2009, 18:30
|
Żurawek napisał(a): 
|
Watts, wrzuć jeszcze link do logopacku.
|
http://www.cmrev.com/grafika/pobierz...-Logopack.html
Cytat:
Pobrany plik *.fmf należy umieścić w katalogu użytkownika określonym w ustawieniach gry - domyślnie jest to folder "Sports Interactive/Football Manager 2010" w katalogu "Moje dokumenty".
Pamiętajcie o wyłączeniu opcji buforowania skórki w ustawieniach gry i przeładowaniu skina, jeśli wcześniej owa opcja nie była wyłączona!
|
|
|