Temat
:
Skorża byłym menedżerem Wisły
Wyświetl pojedynczy post
kers1906
Junior Member
Od: 11.2008
Offline
#
2655
07.11.2009, 17:36
sądzę ze jak już Maciek ma 100% wpływ na transfery i jeszcze Kazimierski odchodzi to będzie dobrze ;p
kupimy bramkarza
i jeszcze kilku innych zawodników wypatrzonych przez Skorżę a nie Bednarza
kers1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kers1906
Znajdź inne posty napisane przez kers1906