Wyświetl pojedynczy post
Młyniu_Miechów
Wiślacki Miechów
 
 
Od: 07.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12177
Stary 07.11.2009, 16:51
Da rade odzyskac jakos kod doładowujący z SE K550i wpisałem go błędnie nacisnąłem wyślij, a póżniej wywaliłem karteczke nie ważne... zapisuje się to gdzieś? w połączeniach nie ma
Ostatnio edytowane przez Młyniu_Miechów : 07.11.2009 o godz. 16:54.
Odpowiedz cytując