Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Młyniu_Miechów
Wiślacki Miechów
Od: 07.2004
Offline
#
12177
07.11.2009, 16:51
Da rade odzyskac jakos kod doładowujący z SE K550i wpisałem go błędnie nacisnąłem wyślij, a póżniej wywaliłem karteczke
nie ważne... zapisuje się to gdzieś? w połączeniach nie ma
Ostatnio edytowane przez Młyniu_Miechów : 07.11.2009 o godz. 16:54.
Breaking Bad
Młyniu_Miechów
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Młyniu_Miechów
Odwiedź stronę domową użytkownika Młyniu_Miechów!
Znajdź inne posty napisane przez Młyniu_Miechów