Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Tuman
Senior Member
Od: 01.2008
Offline
#
12173
07.11.2009, 16:35
Da sie jakoś ustawić główną przeglądarke? korzystam z opery, ale linki (np. z gg) otwierają mi sie w explorerze.
Forza Wisła!
Tuman
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Tuman
Znajdź inne posty napisane przez Tuman