|
Sadze ze Maciek jest najlepszym trenerem pracującym z naszym zespołem od czasów Kasperczaka. Ta Kwestia nie podlega dyskusji. Bardziej niż nad naszym menadżerem zastanowił bym się ile trzeba podczas zimy wydać pieniędzy żebyśmy mogli wygrywać te ważne mecze. Po pierwsze bramkarz. Mariusz już nie jeden mecz nam zepsuł i pewnie jeszcze nie jeden zepsuje jak nie zmusi się go do większego zaangażowania, które wymusi tylko kupno KLASOWEGO zawodnika na jego pozycje. Po drugie, gra i to co robi ostatnio Mały woła o pomstę do nieba Maciek powinien go posadzić na ławce i dać szanse Ćwielongowi, który przynajmniej umie trafić w światło bramki z pięciu metrów.
Nie wspomnę już o zawodnikach potrzebnych na obronę oraz o wiecznie kontuzjowanym Boguskim dla mnie to jest żenada przez prawie 4 miesiące leczył skręcenie kostki (śmiech na sali).
|