Wyświetl pojedynczy post
Luk_Biala_Gwiazda
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2404
Stary 07.11.2009, 16:12
Lepiej napisz skad masz taka fajna skorke i jak ja zainstalowales
tak w ogole to chyba lepiej poczekac na kolejnego patcha, bo gra jest nieciekawa, caly czas mam wyniki hokejowe, po 3:3, 4:3, 3:2.. Poza tym za duzo tych funkcji, wiele jest niepotrzebnych, bo zawodnicy np. nie sluchaja podpowiedzi.. Tak samo z podpowiedziami asystenta, ktore odgrywaly wieksza role w 09, teraz jest bardzo kiepsko. Jesli chodzi o taktyke to wolalem suwaki..
Odpowiedz cytując