Wyświetl pojedynczy post
Watts
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2403
Stary 07.11.2009, 15:37
Czy u Was też w ekstraklasie nie ma przerwy na reprezentację i muszę grać mecz ligowy w dzień meczu kadry, nie mając pół podstawowego składu?... gram na patchu.
Ostatnio edytowane przez Watts : 07.11.2009 o godz. 21:13.
Odpowiedz cytując