Temat
:
No to gramy!! Wszystko o graniu na PC
Wyświetl pojedynczy post
JOSE 841
Senior Member
Od: 07.2009
Offline
#
1097
07.11.2009, 13:17
ludzie przeszedł ktoś misje w DA ze skrytką strażników bo zabłądziłem w puszczy doszłem do jakiegoś obozu orków gdzie na dzień dobry jakiś kolega,,uruk hai" wybija mi pół drużyny albo ognistymi albo zatrutymi strzałami z łuku a po jego śmierci cała horda orków rzuca sie na niedobitków mej drużyny i nie wiem w której części mapy znaleść tą skrytke ze zwojami w dolnej czy górnej części
Ostatnio edytowane przez JOSE 841 : 07.11.2009 o godz. 13:25.
JOSE 841
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do JOSE 841
Znajdź inne posty napisane przez JOSE 841