|
Rozumiem, że przegrywamy mecz, ale tradycyjnie po takowym meczu fala krytyki jest jednak nieunikniona. Niestety.. Szkoda, wszyscy razem śpiewamy:
".. i nawet jesli bedzie źle, my nigdy nie poddamy sie"
Widocznie niektórzy słowa rzucają na wiatr...
Mamy 4 pkt przewagi.
No ale lepiej mieć 4 straty albo 10 czy tam ileś.
Mecz z typu takich, strzelamy na 1-0 i bronimy. Tym razem Legii sie udało, nam nie.. Tym razem..
Ja oczekuję wyniku po całym sezonie a nie po pojedynczym meczu.
Ostatnio edytowane przez canarinhos : 07.11.2009 o godz. 12:52.
" W sercu moim WISŁA i na dobre i na złe"
|