Wyświetl pojedynczy post
kubawislak
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Młyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2636
Stary 07.11.2009, 12:34
Ja mam pytanie. Czy tylko ja widzę, że Diaz od kilku dobrych meczów ma wyraźne problemy z przyjęciem piłki, a jak ją idzie podać, to 3/4 podań jest nie dokładnych
Miałem nadzieję, ze w środku pola od początku meczu zagra Jirsak z Mauro. Co jak co Ale miedzy tą dwójką a Diazem, jest obecnie tak ogromna różnica, że nawet nie umiem tego do niczego porównać....
Dziwię się gdyż zarówno Łobo jak i Kirm nie potrafią się odnaleźć jako skrzydłowi( co zmusza nas do gry środkiem), to Skorża do tego jeszcze wpuszcza dwóch defensywnych pomocników z czego jeden obecnie gra na poziomie okregówki( nie ma się co dziwić, że stracił miejsce w składzie Kostaryki). Nie myślałem, ze tak zatęsknimy za Kosą i Zieniem....