Wy¶wietl pojedynczy post
Maciu¶
bananowy chłopiec
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2634
Stary 07.11.2009, 12:13
Takich trenerow, mlodych i ambitnych jak Petrescu jest na pewno kilku w Europie tyle ze trzeba sie zainteresowac tym tematem. Rumun niedawno skonczyl kariere zawodnika i z naszej strony zatrudnienie go bylo naprawde swietnym ruchem. Zawodnicy co roku koncza kariery, zdobywaja uprawnienia trenerskie i po prostu trzeba obserwowac rynek a nie tylko gapic sie na nasze skandalicznie slabe podworko. Taki trener jak Petrescu nie zada na poczatku kokosow bo wie ze dopiero wchodzi na szczyt i nie ma zadnej karty przetargowej. Musimy w koncu zrobic skok jakosciowy i sprowadzic trenera ktory bedzie rzadzil druzyna a nie na odwrot. Dosc sprowadzania chłamu pokroju Dudu, Beto i bramkarzy z ligi indonezyjskiej. Zaoszczedzic kase i wziac trenera z zagranicy, polska mysl szkoleniowa to dno!