Wyświetl pojedynczy post
Bartuk1906
Senior Member
 
 
Od: 01.2009
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2393
Stary 07.11.2009, 10:11
MarecqiTSW napisał(a):Wyświetl post
wpisz nazwę tego pliku w wyszukiwarce i go ścięgnij poprostu i wklej do katalogu z grą
Też na to wpadłem niestety to nie zadziałało ;-( ale po prostu wystarczyło zainstalować DirectX i problem znikł ;-)
Dzięki za chęć pomocy ;-)

Teraz Tylko Spolszczenie i Gramy... ;-P
Semper Fidelis!
Odpowiedz cytując