MarecqiTSW napisał(a):

|
wpisz nazwę tego pliku w wyszukiwarce i go ścięgnij poprostu i wklej do katalogu z grą
|
Też na to wpadłem niestety to nie zadziałało ;-( ale po prostu wystarczyło zainstalować DirectX i problem znikł ;-)
Dzięki za chęć pomocy ;-)
Teraz Tylko Spolszczenie i Gramy... ;-P