Chesteroski napisał(a):

|
Chyba emocje ciągle graja, ale również moim zdaniem czas Skorzy dobiega końca. Oby zaczął się czas Piotra Nowaka. Potrzeba nam nowego stylu pracy z drużyną, człowieka z charakterem, który nie da się piłkarzom zwolnic i nie będzie tolerował gówniarskich zachowań pseudo gwiazdek.
|
POPIERAM W 100% Dograć ze Skorża do końca rundy (połowa grudnia) i szukać nowego trenera. Niestety to miły facet i trener, ale za grzeczny i nie ma jaj.. Nie robić największego błędu, czyli nowy kontrakt dla Maćka na 3-4 lata.