Temat
:
[13 Kolejka] Wisła Kraków - Legia Warszawa, 6 listopada, piątek godz. 20:00
Wyświetl pojedynczy post
Tomek010
Junior Member
Od: 11.2005
Offline
#
592
07.11.2009, 08:39
Tak jak wyzej najlepszy wystep na boisku zaliczyli Marcelo i Alvarez.
A co do Maleckiego to wystep ponizej krytyki.. Zamiast skupiac sie na dawaniu wywiadow do kazdej gazety i lansowaniu sie, powinien skoncentrowac sie na pilce.
Tomek010
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Tomek010
Znajdź inne posty napisane przez Tomek010