Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#590
Stary 07.11.2009, 08:27
Napiszę to co kolega napisał wyżej. Serce w ten mecz włożyli tylko MARCELO, który dla mnie był najlepszy na boisku, Kirm, Alvarez i po przerwie Jirsak.

Nie mówię że reszta zawodników przeszłą obok meczu, po prostu chciało im się trochę mniej. Co godne podkreślania nie chciało się niestety żadnemu Polakowi.

Z całym szacunkiem dla Pawła ale nie zasłużył na noszenie opaski kapitańskiej. Jeśli ktoś ją powinien nosić w następnych meczach to Marcelo.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 07.11.2009 o godz. 08:31.
Odpowiedz cytując