koyoot napisał(a):

|
POwiem tak: niby miala to byc gra roku 2009 a jest to "tylko" swietny RPG. Poki co gra roku dla mnie jest Batman: Arkham Assylum.
|
Pełna zgoda. Batman przeszedł samego siebie.
Jose nie dało się więcej tych komentów jeden pod drugim na trzaskać ?