Wyświetl pojedynczy post
dymek_nhs
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: NHSportowe

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1094
Stary 07.11.2009, 03:47
koyoot napisał(a):Wyświetl post
POwiem tak: niby miala to byc gra roku 2009 a jest to "tylko" swietny RPG. Poki co gra roku dla mnie jest Batman: Arkham Assylum.
Pełna zgoda. Batman przeszedł samego siebie.
Jose nie dało się więcej tych komentów jeden pod drugim na trzaskać ?
Odpowiedz cytując