Wyświetl pojedynczy post
moskit
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#572
Stary 07.11.2009, 01:57
Przykro mówić, ale to co nasi dziś zagrali to jest totalne dno. Występ Diaza poniżej krytyki. Porażka tym bardziej bolesna, że Legia zagrała jeszcze większe dno. W ogóle graliśmy bez ładu, zabrakło moim zdaniem lidera
Odpowiedz cytując