Temat
:
[13 Kolejka] Wisła Kraków - Legia Warszawa, 6 listopada, piątek godz. 20:00
Wyświetl pojedynczy post
moskit
Senior Member
Od: 06.2009
Offline
#
572
07.11.2009, 01:57
Przykro mówić, ale to co nasi dziś zagrali to jest totalne dno. Występ Diaza poniżej krytyki. Porażka tym bardziej bolesna, że Legia zagrała jeszcze większe dno. W ogóle graliśmy bez ładu, zabrakło moim zdaniem lidera
moskit
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do moskit
Znajdź inne posty napisane przez moskit