Wyświetl pojedynczy post
Aimable
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: Red Prądnik

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2614
Stary 07.11.2009, 01:49
Nie chodzi tu o dzisiejszy mecz lub ten z Lechem - to po prostu zaczyna układać się w logiczną układankę - strach i zanik umiejętności w meczu z każdym lepszym rywalem - asekuranctwo trenera - mecze przegrane co prawda minimalnie i z dobrym alibi - ale co z tego?
A nic nie wk.... mnie dziś bardziej niż usłyszane przed chwilą gadki Ćwielonga i Skorży o tym, że liga bedzie atrakcyjniejsza....Ekstraklasa im przegrać kazała i premie za ożywienie ligi obiecała
OLE SUPER WISEŁKA, OLE SUPER WISEŁKA...
MARTINA - I BELIEVE YOU!!