Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2613
Stary 07.11.2009, 01:25
1q2 napisał(a):Wyświetl post
dobre, dobre - wiedziałem że będziesz go bronił do upadłego - nawet po tak tragicznym meczu, że to ludzkie pojecie przechodzi.
Gorsza kadra niż Legia? - ta dzisiejsza ,z połową napastnika?Ta...Muchy im można pozazdrościć ,Astiza, kogoś jeszcze? ,czy może gorsza kadra niż Lech? , ale który?Bez Arboledy, Bez Rengifo?, jednym napastnikiem - do tego bez formy?
O tragicznym meczu w wykonaniu Wisły można by mówić gdyby Legia nas gniotła, a wynik 0-1 był najniższym wymiarem kary. Tak nie było. Legia była nieznacznie lepsza. Jeśli wyrównany mecz ligowych potęg wygląda fatalnie to świadczy to o poziomie ligi.

Jeśli idzie o porównanie pierwszych składów Legii i Wisły w tym konkretnym meczu to faktycznie trudno mówić o jakiejś większej przewadze Legii. Problemy zaczynają się gdy spojrzy się na ich ławkę. Urban wystawił taki, a nie inny skład, bo tak chciał. U nas zagrała pewna 14tka piłkarzy, bo innych nie mamy.

Lech ma lepszych bramkarzy i pomoc. Gorszą obronę i porównywalny atak.