3rider napisał(a):

|
jova, nikt tutaj nie mowi, ze Wisla MUSI wygrac z Legia. MUSInatomiast cokolwiek grac, walczyc, a nie tylko wykopywac pilke przed siebie. Bytom gra ciekawiej, Ruch, etc a kadre maja 10x slabsza
|
Stare sportowe porzekadło mówi, że tak się gra jak przeciwnik pozwala. Legia nie pozwoliła nam na wiele, ale oni przy nas też nie rozwinęli skrzydeł. To że w drugiej połowie często "atakowali" całym jednym Czinjamą wiele mówi o tym, jak niepewnie czuli się grając z nami.
Chyba nie próbujesz powiedzieć, że na tle Ruchu i Bytomia wypadamy tak samo jak w meczu z Legią?