Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2611
Stary 07.11.2009, 00:52
3rider napisał(a):Wyświetl post
jova, nikt tutaj nie mowi, ze Wisla MUSI wygrac z Legia. MUSInatomiast cokolwiek grac, walczyc, a nie tylko wykopywac pilke przed siebie. Bytom gra ciekawiej, Ruch, etc a kadre maja 10x slabsza
Stare sportowe porzekadło mówi, że tak się gra jak przeciwnik pozwala. Legia nie pozwoliła nam na wiele, ale oni przy nas też nie rozwinęli skrzydeł. To że w drugiej połowie często "atakowali" całym jednym Czinjamą wiele mówi o tym, jak niepewnie czuli się grając z nami.
Chyba nie próbujesz powiedzieć, że na tle Ruchu i Bytomia wypadamy tak samo jak w meczu z Legią?