Temat
:
Skorża byłym menedżerem Wisły
Wyświetl pojedynczy post
ogr
Member
Od: 03.2006
Offline
#
2609
07.11.2009, 00:37
it
napisał(a):
Ja tylko chciałbym spytać, czy Skorża jest rozliczany z wyniku z Legią albo Lechem, czy z wyniku całego sezonu?
No, sezon w pucharach już możemy podsumować...
ogr
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ogr
Znajdź inne posty napisane przez ogr