Wyświetl pojedynczy post
Tylko_Wisła!
Senior Member
 
 
Od: 09.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2387
Stary 07.11.2009, 00:35
Szary007 napisał(a):Wyświetl post
Mam pytanie dotyczace instalacji.
Mianowicie, po sciagnieciu FM'a i zainstalowaniu STEAMA wyskakuje mi okienko zeby wpisac kod produkcyjny. Skad go wziac ?

Jezeli nie bedziesz instalował przez steama to nie trzeba będzie mieć kodu
WISŁA TO MY !
Odpowiedz cytując