Szary007 napisał(a):

Mam pytanie dotyczace instalacji.
Mianowicie, po sciagnieciu FM'a i zainstalowaniu STEAMA wyskakuje mi okienko zeby wpisac kod produkcyjny. Skad go wziac ?
|
Jezeli nie bedziesz instalował przez steama to nie trzeba będzie mieć kodu
