barteqTS napisał(a):

|
Czyli zostawiamy jak jest, Skorża the best? Grany piach to niech w piachu grzebią cały czas Ci sami?
|
I jak rozumiem Twoim zdaniem łopatą która ten piach odsypie ma być Leszczak. Z ciekawości zapytam ile raz widziałeś go w akcji i w którym to meczu wywarł na Tobie aż takie wrażenie że doszedłeś do wniosku że to właśnie on będzie lekiem na słabą grę Wisły?
Zwróć też z łaski swojej uwagę że w swoim poście do którego się odniosłeś nie pisałem nic o MS. Poddałem tylko w wątpliwość metodę mającą na celu pprawę gry drużyny za pomocą wpuszczania na boisko w meczu z Legią piłkarzy MESY którzy mieliby rzekomo dać "to coś".