|
Wisla gra topornie, a wlascwie nie gra, tylko rzuca dlugie pilki na oslep i jak cos sie udaje to z przypadku. Dobor personalny zespolu jest coraz bardziej zaskakujacy. Nie bede wymienial nazwisk, bo nie o to chodzi, zeby kogos kopac, ale sa zawodnicy, ktorzy nie widzieli sie z forma od ponad miesiaca, ale maja chyba wykupiony karnet na pierwszy sklad. Skorza zasnal za sterami albo po prostu brakuje mu wiedzy. Nie rozumiem waszego zauroczenia Skorza, bo ja takich meczow jak z Legia (ktorych jest coraz wiecej) ogladac nie moge. Kopanina na olkspe, chaos i zero walki. Z Korona mielismy farta, ze goscie grali w "9", a sedzia nie przedluzyl gry... I tak to wyglada niestety. Przed derbami motywacje Macka mam gdzies, niech sie wybierze delegacja kibicowska i da im do zrozumienia o co chodzi
HENRYK TOMASZ REYMAN (1897-1963) – piłkarz (środkowy napastnik), podpułkownik Wojska Polskiego. Walczył w I wojnie światowej, wojnie polsko-bolszewickiej, w czasie powstań śląskich, uczestnik kampanii wrześniowej, ranny w bitwie nad Bzurą. Dowódca I batalionu 37. pułku piechoty z Kutna. W latach 1910-1933 występował w Wiśle Kraków, w barwach której w latach 1927-33 grając w lidze zdobył 109 goli. 9-krotny reprezentant kraju, w 1924 kapitan reprezentacji na Olimpiadzie w Paryżu.
|