Temat
:
[13 Kolejka] Wisła Kraków - Legia Warszawa, 6 listopada, piątek godz. 20:00
Wyświetl pojedynczy post
stanked
Junior Member
Od: 08.2007
Offline
#
544
06.11.2009, 23:38
niestety przyłaczam się do twego zdania,Małecki dostał kontrakt i dokładnie od tego czasu jest beznadziejny to samo tyczy się Brożka,Łobodziński do wywalenia za darmo!
stanked
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do stanked
Znajdź inne posty napisane przez stanked