|
na dzień dzisiejszy mistrzostwo Polski to wszystko na co nas stać. trzeba dążyć do osiągnięcia tego celu. założę się ,że za dwie kolejki znowu będzie 7 pkt nad Legią i wszystko wróci do normy. gdybyśmy to My mieli 7 pkt do Legii wynik brzmiałby 5:2 w naszej lidze najważniejsze słowo to minimalizm!!!
od kołyski, aż po grób zawsze ukochany klub WISŁA KRAKÓW
|