Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#513
Stary 06.11.2009, 23:00
jakby nie patrzac najważniejsze mecze jesienią Wisełka przegrała : z Levadią,Lechem i dziś z Legią.Myśle że cięzko o dobrą dypozycje z silnymi zespołami skoro z pozostałymi drużynami w lidze wygrywa sie najmniejszym nakładem sił, często lekceważąc rywala jak np. tydzien temu w Kielcach.
Odpowiedz cytując