|
jakby nie patrzac najważniejsze mecze jesienią Wisełka przegrała : z Levadią,Lechem i dziś z Legią.Myśle że cięzko o dobrą dypozycje z silnymi zespołami skoro z pozostałymi drużynami w lidze wygrywa sie najmniejszym nakładem sił, często lekceważąc rywala jak np. tydzien temu w Kielcach.
|