Wyświetl pojedynczy post
Alov
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: Wola D.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#506
Stary 06.11.2009, 22:57
Jak dla mnie to Leszczak mógłby grać w tym meczu w miejsce Pawła czy Patryka - efekty byłby by pewnie podobne a chłopak zyskałby doświadczenie w meczach o wysoka stawkę więc byłby jakiś plus tego meczu
Odpowiedz cytując