Temat
:
[13 Kolejka] Wisła Kraków - Legia Warszawa, 6 listopada, piątek godz. 20:00
Wyświetl pojedynczy post
Alov
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: Wola D.
Offline
#
506
06.11.2009, 22:57
Jak dla mnie to Leszczak mógłby grać w tym meczu w miejsce Pawła czy Patryka - efekty byłby by pewnie podobne a chłopak zyskałby doświadczenie w meczach o wysoka stawkę więc byłby jakiś plus tego meczu
Alov
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Alov
Znajdź inne posty napisane przez Alov