Marszałek napisał(a):

Ale motywacja była.....w ogóle czego nie było. Tak gra Wisła Skorży,żeby zabawa była lepsza to on jeszcze będzie nam tu zawodników ściągał. Swego czasu Beto wypatrzył
|
Odpuść sobie z krytyką Skorży jako menadżera
Jak to mówią po owocach go poznacie - poczekamy na to okienko zimowe i wtedy będziesz mógł "pociągnąć" że miło! Kamień na kamieniu nie zostanie

a na razie zluzuj. Skorża jeszcze niczego w menadżerce nie zepsuł i nic nie naprawił. Po prostu nie zdążył.