|
Qrwa mac co to ma byc ? co to za taktyka ? gdzie my qrwa gramy ? dwa mecze z w miare rownorzednym i druzynami i nasza taktyka polega na neutralizacji poczynan przeciwnika - my jestesmy qrwa Wisła Kraków a nie jakas Polonia Bytom czy Ruch - to my mamy narzucac taktyke a nie dostosowywac sie do rywala - zreszta efekty podobne do levadii - ZERO WNIOSKÓW!!!!!!!
Spróbujcie qrwa przegrac z pejsami wtedy mam nadzieje ze Bogus rozejdzie sie z Mackiem (generalnie nic do Macka nie mam tlyko jaj nie ma i nie uczy sie na bledach ot co :( )
Tyle i aż tyle do tego meczu
P.S. Zaluje ze Mario tak szybko wyzdrowial Ilie moze by nie wyszedl do tego
|