Wyświetl pojedynczy post
BRTS39
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: wielkopolskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#473
Stary 06.11.2009, 22:32
Moj Wniosek
Tutaj sie trzeba zastanowić czy wasze jezdzenie po Skorzy , filozofowanie i inne wymysly maja jakis sens. Trzeba ladnie wyciagnac jakis wniosek np : nasi piłkarze sa obecnie zmeczeni , zabraklo im troche ambicji , i popelniali mase prostych bledow . Skorza to trener dobry potrafi dobrowadzic Wisle do takiej formy jak na poczatku sezonu. Trzeba dac jasno do zrozumienia ze nie bedziemy tolerowac porazek. I TU zachodzi pytanie , dlaczego piłkarze nie zostali wygwizdani ani w przerwie ani po meczu!!!!
Odpowiedz cytując