|
Moj Wniosek
Tutaj sie trzeba zastanowić czy wasze jezdzenie po Skorzy , filozofowanie i inne wymysly maja jakis sens. Trzeba ladnie wyciagnac jakis wniosek np : nasi piłkarze sa obecnie zmeczeni , zabraklo im troche ambicji , i popelniali mase prostych bledow . Skorza to trener dobry potrafi dobrowadzic Wisle do takiej formy jak na poczatku sezonu. Trzeba dac jasno do zrozumienia ze nie bedziemy tolerowac porazek. I TU zachodzi pytanie , dlaczego piłkarze nie zostali wygwizdani ani w przerwie ani po meczu!!!!
|