Wyświetl pojedynczy post
ruthless06
Junior Member
 
Od: 07.2008
Skąd: KW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#471
Stary 06.11.2009, 22:32
Skorzy w tym winy tez jest. Mogl zespol lepiej poukladac, bo zawodnikow ma na takim poziomie, ze grac to oni powinni jak z nut. Tylko najgorszy jest ten wstyd na cala polske. Coz z tego mistrzostwa jak sie z lechem i legia przegrywa...
Odpowiedz cytując