Temat
:
[13 Kolejka] Wisła Kraków - Legia Warszawa, 6 listopada, piątek godz. 20:00
Wyświetl pojedynczy post
ruthless06
Junior Member
Od: 07.2008
Skąd: KW
Offline
#
471
06.11.2009, 22:32
Skorzy w tym winy tez jest. Mogl zespol lepiej poukladac, bo zawodnikow ma na takim poziomie, ze grac to oni powinni jak z nut. Tylko najgorszy jest ten wstyd na cala polske. Coz z tego mistrzostwa jak sie z lechem i legia przegrywa...
ruthless06
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ruthless06
Znajdź inne posty napisane przez ruthless06