Wyświetl pojedynczy post
konrad1991tsw
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#465
Stary 06.11.2009, 22:29
madziar napisał(a):Wyświetl post
W koncu Jop pokazal co umie
Brawo, ty tylko czekałeś żeby Jop się pomylił i teraz w poczuciu dumy możesz go skrytykowac. Znając życie, gdyby w tym meczu, przy tej grze co zaprezentowaliśmy wynik był 1-0 dla Nas to byście się spuszczali jak to Wisła pięknie wypuktowała Legię. A że jest odwrotnie to oczywiście najlepiej jest zacząc jechac po zawodnikach(najlepiej Jopie, jak wczesniej po Pawełku i Łobo) i trenerze... To nic nie da, od tego Małecki nie nauczy się trafiac do bramki z 3 metrów a Brożek przyjmowac piłki... Ten zespół potrzebuje radykalnej przebudowany, świeżej krwi, a nie Waszych forumowych żali. Tyle, pozdrawiam
Odpowiedz cytując