|
mamy młodych zawodników w ME. Jest Leszczak który już puka do seniorskiej piłki, jemu trzeba dać szansę a posadzić Małeckiego albo Brożka, bo na nich patrzeć się nie da. W środku jak nic Guła z Jirsakiem jak dla mnie.
A co do Brożka to z tego co pamiętam on gra z przepukliną którą ma zrobić dopiero po tej rundzie, może to przez to tak gra bo mu nie pozwala ona grać na maksa?
Myślę że najwyższa pora na rewolucje w składzie bo większość ludzi przyzwyczaiła się do wyjściowego składu i odpuszcza sobie na maksa...
|