Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2588
Stary 06.11.2009, 22:19
barteqTS napisał(a):Wyświetl post
Mam nadzieję że już niedługo posty stąd zostaną przeniesione do innego tematu. Do tego o byłych pracownikach naszego klubu.
Obecnie nie ma lepszego polskiego szkoleniowca od Skorży a na zagranicznego nas nie stać.

Dziękuje.
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE