Wyświetl pojedynczy post
Kolumbus
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#410
Stary 06.11.2009, 22:13
Maciej Skorża z ekipą przejebał wszystkie ważne mecze jakie były tej jesieni:
Levadia
finał PP
Lech i teraz Legia

niestety on nie ma pomysłu na grę Wisły i o tym już mówiłem od dawna.Niestety drużyna o takim potencjalne powinna grać cokolwiek, a my gramy cokolwiek tylko z cieniasami.Inną sprawą jest, że forma niktórych piłkarzy i to że są w Wiśle to jakaś kpina

P.S.
Chcemy trenera z jajami, jak to pewna osoba miała w podpisie
piekna zaba w podpisie

Odpowiedz cytując