Wyświetl pojedynczy post
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#389
Stary 06.11.2009, 22:07
Nie chce mi się słuchać ani czytać kolejnych wymówek piłkarzy i trenera. Spotkanie stało na żałosnym poziomie. Legia grała raczej antyfutbol, ale nie zmienia to faktu, że była lepsza i wygrała zasłużenie. My w kolejnym meczu pokazujemy zero ambicji. W kolejnym meczu o dodatkową stawkę przegrywamy. Nie mam złudzeń- w takim zestawieniu personalnym możemy zdobyć mistrza, ale w pucharach będzie następna Levadia.
Odpowiedz cytując