Wyświetl pojedynczy post
HazikKrK
Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#380
Stary 06.11.2009, 22:06
Ludzie to nie wina Skorzy że Wisła przegrywa...Co tu mówić znów ta skuteczność
Jeden za wszystkich - Wszyscy za jednego, za swych braci zawsze walcz do upadłego!
Odpowiedz cytując