Temat
:
[13 Kolejka] Wisła Kraków - Legia Warszawa, 6 listopada, piątek godz. 20:00
Wyświetl pojedynczy post
HazikKrK
Member
Od: 07.2009
Offline
#
380
06.11.2009, 22:06
Ludzie to nie wina Skorzy że Wisła przegrywa...Co tu mówić znów ta skuteczność
Jeden za wszystkich - Wszyscy za jednego, za swych braci zawsze walcz do upadłego!
HazikKrK
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do HazikKrK
Znajdź inne posty napisane przez HazikKrK