Wyświetl pojedynczy post
Joshua TS
Senior Member
 
 
Od: 03.2006
Skąd: Kraków Południowy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#376
Stary 06.11.2009, 22:05
No i kur***** po meczu. Nie dość,że te stołeczne kur*** grały padakę, to jeszcze nasi się musieli do tego dostosować. No z taką Legią jak dzisiaj to się powinno 5:0 wygrać. Zły jestem jak cholera, kur*** naprawdę zły!!!
Odpowiedz cytując