Temat
:
[13 Kolejka] Wisła Kraków - Legia Warszawa, 6 listopada, piątek godz. 20:00
Wyświetl pojedynczy post
Joshua TS
Senior Member
Od: 03.2006
Skąd: Kraków Południowy
Offline
#
376
06.11.2009, 22:05
No i kur***** po meczu. Nie dość,że te stołeczne kur*** grały padakę, to jeszcze nasi się musieli do tego dostosować. No z taką Legią jak dzisiaj to się powinno 5:0 wygrać. Zły jestem jak cholera, kur*** naprawdę zły!!!
Joshua TS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Joshua TS
Znajdź inne posty napisane przez Joshua TS