Wyświetl pojedynczy post
Orson
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: z AWFu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#347
Stary 06.11.2009, 21:47
byłem wielkim zwolennikiem Skorży ale jeżeli nic się nie zmieni to puchary będą ale też następna Levadia... każdy przeciwnik który tylko nas się nie boi narzuca nam swój styl gry, tak sie nie da grać, co drugie podanie kompletnie niecelne...
Ostatnio edytowane przez Orson : 06.11.2009 o godz. 21:49.
...coście s....ysyny uczynili z tą krainą?
Odpowiedz cytując