For_FuN_ napisał(a):

|
Ja sie zastnawiam, co to za kibice, ktorzy nie wierza i ktorzy lza swoj zespol? Moze zmiencie forum. Rozumiem krytyke, ale jesli w 30 minucie traci sie bramke i ktos mowi o przegranym meczu, to o czym to swiadczy?
|
Świadczy o realiźmie, a nie o słodkim pierdzeniu - typu wygramy, wygramy a totalną kiche gramy...Wisła jak chce się liczyć troche w europie, takich przeciwników jak Lech czy Cwks, powinna gromić...