Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#319
Stary 06.11.2009, 21:34
Ja sie zastnawiam, co to za kibice, ktorzy nie wierza i ktorzy lza swoj zespol? Moze zmiencie forum. Rozumiem krytyke, ale jesli w 30 minucie traci sie bramke i ktos mowi o przegranym meczu, to o czym to swiadczy?
Odpowiedz cytując