Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#305
Stary 06.11.2009, 21:25
tormenthor napisał(a):Wyświetl post
SKORŻA=DRAMAT
1906% poparcia.

45 minut straconego czasu 1 połowy przez granie bez sensownych wysokich piłek na ...Choto i Astiza. Ot, cała taktyka Skorży na Legię.

E: Mógłby wpuścić jakiś młodych zawodników, przyjemniej jakiś pożytek byłby z tej porażki.


Hahahaha w radiu koleś powiedział, że ten wynik to niespodzianka... ale ubaw
Ostatnio edytowane przez thechris : 06.11.2009 o godz. 21:28.
Odpowiedz cytując