Wyświetl pojedynczy post
Peroslaw88
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: Malbork

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#283
Stary 06.11.2009, 21:12
Pawełek oczywiście musiał coś odwalić. Musi być "sobą". Każdy idiota wie, że jak bramkarz wychodzi z bramki to musi iść do końca. Widać Mario tego nie wie, tylko wybiega i wystawie ręce jak w piłce ręcznej...
Wisła jest najważniejsza!
Odpowiedz cytując